Fixdesign

poznaj nasz świat

Harmonia konia i jeźdźca

Koń i jeździec to niepowtarzalny duet. Jedyna dyscyplina sportowa, w której człowiek stanowi zespół ze zwierzęciem. Dlatego tak ważne jest zrozumienie i harmonia. Projektanci Fixdesign dali wyraz pełnej harmonii tworząc kolekcję spójną, a zarazem elegancką. Zarówno stroje konkursowe, jak i codzienne, idealnie współgrają z artykułami przewidzianymi dla koni.

fixdesign-1.jpg
fixdesign-2.jpg
Dbałość o detale

To co wyróżnia markę Fixdesign to niepowtarzalny styl i dbałość o detale. Kokardka będąca logo marki pojawia się zarówno na odzieży, jak i artykułach dla konia. Projektanci zadbali o to, żeby za każdym razem idealnie pasowała, dlatego spotkacie ją w formie haftu, emblematu, graweru, czy też metalowego wisiorka.

Wybierają nas najlepsi

Już od lat topowi jeźdźcy z Włoch ubierają siebie i konie w Fixdesign. Teraz kolekcja dostępna jest już w Polsce i od razu podbiła serca topowych zawodników. Jako pierwsza we frakach Fixdesign pokazała się Kadra Dzieci w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Nasze czerwone fraki premierę miały na Mistrzostwach Europy w słowackim Samorin, przynosząc szczęście i brązowy medal Drużynie.

fixdesign-3.jpg

Made in Italy

Styl i perfekcja

Kolebką marki Fixdesign jest Mediolan- stolica mody. Jeździectwo jako sport wyrafinowany, a zarazem elegancki zasługuje na oprawę najwyższej jakości. Naprzeciw potrzebom zarówno jeźdźców, jaki i koni, Fixdesign stworzył niepowtarzalną kolekcję. To połączenie najnowżych trendów z funkcjonalnością i jakością, którą gwarantuje marka. Na efekt końcowy, którym jest spójna linia odzieży i akcesoriów jeździeckich, pracują najlepsi specjaliści z Włoch.

Materiały

gdy technika spotyka się z naturą

materials_1.jpg

Fixdesign łączy w sobie piękno i funkcjonalność, dlatego do produkcji używa zarówno nowoczesnych materiałów technicznych jak i delikatnych i oddychających tkanin bawełnianych. Wszystko wykończone zostaje specjalnie przygotowanymi i sygnowanymi dodatkami.

Dlatego właśnie Fixdesign to niepowtarzalny styl , zaprojektowany tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających.

Kontakt
jesteśmy dla Ciebie
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naszych produktów, chciałbyś dowiedzieć się więcej lub czegoś brakuje w naszej ofercie- skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy, przez Facebooka lub zadzwoń!
+48 694 282 762
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny adres e-mail
Podaj treść wiadomości
Prosze wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Powrót na górę strony Powrót na górę strony